přihlašte se všichni, kdo se můžete hýbat :-))) !!! dnes se to ruší málo lidí !!!

výsledky turnaje ve florbalu na počest 20 výročí od revoluce v 89 roce

1. místo - team MAFIA
2. místo - team CANIS
3. místo - team ŠKOLNÍCI

komentář:

Do prvního utkání nastoupili mafiáni a canisáci, utkání bylo od začátku debaklem pro canisáky, neuměli trefit branku a dát gol, 1001 tyček, břeven a nastřelení brankáře, na druhé straně na co šáhli mafiáni to dali do branky, fuuuj, ale i to se počítá......, zvítězili zaslouženě 11:5 , alespoň myslím :-))

Druhé utkání bylo s vítězem prvního mače a hráli školníci a mafiáni, nevím přesně jak to bylo, ale mafoši od začátku prohrávali 0:1, asi 30 sekund pak opět rozpoutali kanonádu ze svých tommy gunnů :-)))) ( hovaďáci ) a po 14 minutách to bylo zase vítězství pro mafiány ( zaslouženě )

Třetí utkání bylo mezi zdrcenými školníky a nasranými canisáky, po pár vteřinách prohrávali canisáci 0:1, pak se to přelévalo sem tam, ale nakonec se v nich probudil bojovný duch a utkání zlomili na svou stranu ( a nebo to bylo tím, že jsem jim chtěl sebrat prémie ?? ), každopádně vyhráli canisáci.

Čtvrté utkání v pořadí slibovalo odvetnou parádu mezi mafiány a nabroušenými canisáky ovliněnými libidem z úspěchu z mače se školníky. První gol byl v síti mafiánu, byl krásný rychlý a sebevědomý, druhý , třetí , čtvrtý a také pátý....., mafiáni nevěděli co s canisáky. Přišel druhý poločas, deset sekund a bylo to 5:1, tommy gun martina nenechal na sebe dlouho čekat a zase štěkal do branky canisáků, no co , v druhém poločase nedali canisáci ani jeden gol, zato mafouši 7 gólů, a mnohdy velmi krásných, ptáme se co se stalo s canisáky ve vyhraném utkání ?? Měli smůlu, mnoho krásných a odvážných akcí nezakončených golem jim sebralo sebevědomí a chuť hrát, a to byl zlom..... ( a navíc přestal učinkovat paralen )

páté utkání mafiáni a školníci, bylo napínavé a krásné, školníci chvíli i vedli 4:2 , ale opět tommy guny martina a šákula byly tak napěchované municí, že nešlo drtivé kadenci odolat, kluci školníci prohráli 10:5 ( možná, už si nejsem jistý výsledky )

V šestém utkání na sebe narazili školníci a canisáci, pěkné utkání zakončené vítězstvím canisáků, martin od canisáků si na chvíli pomačkal tommy gun Martina od mafiánů a střílelo to samo. Výsledek už nevím

V šatně pak proběhlo předání diplomů, pokusím se sem dodat nějaké pdf, ať se můžete pokochat výtvorem školníka honzy, a tímto mu za diplomy i velmi děkujeme.

Krásný, úžasný turnaj plný bojovnosti, fair play, tvrdosti a v neposlední řadě paralenu redbulů a jiných projímadel.......